Portale społecznościowe pomagają nam ocenić nastrój byłej partnerki.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom naszych nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, lecz również namowom naszego serca. Mija nas na korytarzach niemała ilość koleżanek przecudnej urody. W pewnych przypadkach, mając niesamowite szczęście, mamy taką śliczną dziewczynę w swojej klasie. Próbujemy flirtów, rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, żeby za wszelką cenę udało się zwrócić uwagę tej wyjątkowej dla nas osoby. Udaje się. Jesteście parą, lecz coś się między wami nie układa. Rozstajecie się, co daje pewną ulgę, ale po niedługim czasie wychodzi na jaw, że nie możesz przestać o niej myśleć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich wypadkach działać metodycznie. Bardzo istotnym kłopotem jest powód rozstania. Trudno jest wrócić do byłej, gdy zdradziliśmy ją z inną. Musimy wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę oraz nie zawsze kończy się zwycięstwem. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozeszliśmy się, gdy wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku i coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, że po jakimś czasie znowu się spotkamy, a znowu coś zaiskrzy. Czasem jednakże powinniśmy początkowo udowodnić, że zaszła w nas istotna zmiana. Powód rozstania jest więc kwestią bardzo ważną! Kolejno musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole możemy się tego dowiedzieć niezwykle szybko, gdyż przenigdy nie brakuje życzliwych, którzy powiedzą nam o kolejnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie mamy takich ważnych informacji od przyjaciół, pozostaje nam zawsze facebook, twitter albo inne portale, z których, ona korzysta. Kobiety uwielbiają chwalić się swoimi związkami w sieci. Portale pomagają nam też ocenić nastrój naszej byłej partnerki. W momencie gdy wrzuca cytaty filozofów, refleksyjne ilustracje oraz teksty, to jest to dla nas dobra wiadomość!

 

Nadal tęskni oraz czeka na nasz krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie oraz próbować bardzo delikatnie i z dużym wyczuciem odzyskać początkowo jej nadszarpnięte zaufanie, a w późniejszym czasie również i serce. Jednak jeżeli publikuje zdjęcia z różnych imprez, ukazujące, jak wyśmienicie się bawi, to znaczy, iż chce o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Można wtedy z wyczuciem odwdzięczyć się tym samym (lecz bez przeginania!). Z całą pewnością błyskawicznie nawiąże z nami ciężką rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeśli potrafimy je właściwie wykorzystać i ukierunkować. Takie emocje to oznaka ogromnego zaangażowania z jej strony. Warto mieć to na uwadze! Jako były chłopak znamy naszą ex. Wiemy jak się zachowuje, gdy jej przykro. Wiemy, co nas może czekać jeżeli się odezwiemy po zerwaniu. Zwykle dziewczyny mają niezwykle drapieżny charakter, więc też musimy pokazać pazurki, równocześnie zapewniając gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na uwadze, iż ostateczna decyzja co do wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednakże tricków byśmy nie próbowali, to zawsze najważniejsze jest łączące nas uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego jesteśmy w stanie dużo poświęcić, to wystarczy to ukazać naszej ex – ukazać, że żar naszego serca płonie tylko dla niej!

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *