Winylowa podłoga jest świetnym wyjściem również podczas zimy, dlatego, że jest ciepła w dotyku i miękka.

Panele z winylu są znane na rynku, bo gwarantują wspaniałą atmosferę w wielu pomieszczeniach. Posiadają również wiele innych, pozytywnych aspektów. Można wśród nich wspomnieć możliwość bardzo szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Dlatego do montażu paneli z winylu nie musimy wykorzystywać specjalistycznych narzędzi, natomiast można to uczynić wręcz własnymi rękoma.

Panele winylowe LAYRED EIR gwarantują wysoki komfort osobom, które uwielbiają przechadzać się po mieszkaniu na bosaka. Powierzchnia winylowa jest świetnym rozwiązaniem również zimą, ponieważ jest ciepła w dotyku i miękka. Chodzenie po takiej podłodze to faktycznie radość. Podłoga z winylu odznacza się też prostą pielęgnacją. Tego typu panele są wysokoodporne na roztocza i wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają jedynie na odkurzaniu i zmywaniu mopem czy ścierką. Powinno się to robić dość często, a będą służyć przez długi czas.

Winylowe panele MODULEO EIR są wszechstronne i możemy je montować w każdym mieszkaniu. Są bardzo wytrzymałe, za sprawą czego ich montaż wręcz w zawilgotniałym pokoju nie stanowi przeciwwskazania. Panele posiadają specjalną warstwę wierzchnią która powoduje, że są wysoko odporne na naciski, zatem mogą być bez problemu montowane w pomieszczeniach intensywnie używanych.

Panele winylowe LAYRED EIR są zrobione z polichlorku winylu, a więc surowca syntetycznego używanego, na przykład do produkcji płyt gramofonowych. Są przygotowane z kilku warstw a także wykończone poliuretanem. Powoduje to wzmocnienie powierzchni. Ważną różnicą w stosunku do zwyczajnych paneli jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni jest wytłaczany na jednej z ostatnich warstw. Zatem nie musimy się martwić tym, że faktura z upływającym czasem będzie mniej widoczna, za sprawą działania promieni UV albo zwyczajnego wytarcia.

Dzięki właściwemu wykonaniu panele z winylu MODULEO EIR są bardzo odporne na wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu są wykorzystywane w wszelkiego typu biurach, salonach albo miejscach użyteczności publicznej. Na pierwsze spojrzenie nie różnią się od tradycyjnych paneli, ale da się je znaleźć w znacznie większej ilości wersji kolorystycznych. Posiadają też różnorodną grubość. Odmiennym rodzajem paneli są winylowe płytki, które przypominają wykorzystywane dawniej linoleum, czyli elastyczną wykładzinę wykonaną z utwardzonej a także rozwałkowanej masy plastycznej. Obecnie na rynku dostępne są nawet panele winylowe imitujące inne wyroby, jak na przykład stal czy też kamień, jak także panele trójwymiarowe 3D, które wyglądają bardzo oryginalnie.

Należy wspomnieć, że winylowe panele LAYRED EIR sa wyjątkowo stabilne. To najistotniejsza zaleta jeśli rozchodzi się o podłogę. Materiał wykorzystywany w trakcie produkcji paneli jest wodoodporny a także jest ryso odporny, ani nie przebarwia. Zatem panele te mogą być używane w pomieszczeniach takowych jak przykładowo pomieszczenie kuchenne czy łazienka a dodatkowo w mieszkaniach, gdzie są zwierzęta. Są także niezwykle odporne na wszelkie usterki mechaniczne, a zatem upadek jakiegoś cięższego artykułu nie grozi wymianą albo naprawą podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to też świetne rozwiązanie do mieszkania w bloku, ponieważ posiadają wyśmienite właściwości jeśli chodzi o nośność dźwięków. To zwłaszcza istotne w blokach z ogromnej płyty, gdzie dosłownie przemieszczanie się w obuwiu może powodować efekt uporczywego stukania. Oprócz tego panele z winylu posiadają właściwości antypoślizgowe, a więc są całkowicie bezpieczne dla dzieci lub ludzi starszych.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *